Antalya Buharlı Oto Yıkama
Antalya Buharlı Oto Yıkama

Antalya Buharlı Oto Yıkama

 

Firma olarak sizlere en iyi şekilde buharlı oto yıkama makinesi hizmeti veriyoruz. Buharlı oto yıkama; yüksek derecede buhar uygulanarak araç temizliğinin yapılmasıdır. 1 veya 2 tane buhar tabancası ile aracınızın kaportasını, dış bölgesini, koltukları, direksiyonu, paspasları yani anlayacağınız aracınızın her yerini buharlı makinelerimiz ile yıkayabilirsiniz. Derinlemesine temizlik yaparak sizlerin daha hijyenik bir şekilde yolculuk yapmanızı sağlayabilirsiniz.

 

Aracınızın modeline göre 120 c ile 175 c arasında ısı kullanarak buhar makinelerimizi kullanabilirsiniz. Sıcak buhar ile oto temizliği yaptığınız için bilinen oto temizliğine göre daha hijyeniktir ve daha uzun ömürlüdür. Sıcak buhar bilindiği üzere ortamdaki mikropları yok eder ve içeriyi dezenfekte etmeye bire birdir. Bizler de bu yöntem ile araçlarınızı detaylı bir şekilde temizlemenize yardımcı oluyoruz. 

 

 

 

 

Buharlı Temizliğin Avantajları Nelerdir?

 

 

Bizler yıkama makineleri üretimi yaparak aracınızın dışında bulunan ve zamanla araç boyasının aşınmasına sebep olan kirlerin hızlı bir şekilde araçtan yok olmasını sağlıyoruz. Araç yıkama işleminde gerektiği yerde otomobil cilası da kullanarak aracının boyasını koruma altına alabilirsiniz. Bizler buhar makinelerimizi iyi bir şekilde kullandığımız için araç içinin en iyi şekilde dezenfekte olmasını sağlıyoruz.


Buharlı araç ve makine yıkama hizmeti hijyenik açıdan kimyasal temizlik malzemelerine göre çok daha iyidir. Daha sağlıklı olmasının yanı sıra çok daha ekonomiktir.

antalya muratpaşa buharlı oto yıkama,antalya muratpaşa buharlı oto yıkama firmaları,antalya muratpaşa buharlı oto yıkama işlemleri,antalya muratpaşa buharlı oto yıkama merkezi,antalya muratpaşa buharlı yıkama,antalya muratpaşa buharlı yıkama firmaları,antalya muratpaşa buharlı oto yıkama fiyatları,antalya muratpaşa buharlı oto yıkama adresleri,antalya muratpaşa en iyi buharlı oto yıkama,antalya muratpaşa buharlı oto yıkamacılar,muratpaşa buharlı oto yıkama,muratpaşa buharlı oto yıkama firmaları,muratpaşa buharlı oto yıkama işlemleri,muratpaşa buharlı oto yıkama merkezi,muratpaşa buharlı yıkama,muratpaşa buharlı yıkama firmaları,muratpaşa buharlı oto yıkama fiyatları,muratpaşa buharlı oto yıkama adresleri,muratpaşa en iyi buharlı oto yıkama,muratpaşa buharlı oto yıkamacılar,antalya buharlı oto yıkama,antalya buharlı oto yıkama firmaları,antalya buharlı oto yıkama işlemleri,antalya buharlı oto yıkama merkezi,antalya buharlı yıkama,antalya buharlı yıkama firmaları,antalya buharlı oto yıkama fiyatları,antalya buharlı oto yıkama adresleri,antalya en iyi buharlı oto yıkama,antalya buharlı oto yıkamacılar,

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014